Žandov 30 Chlístovice 28504
+420 725 44 67 99
info@angeltechnology.cz

Videotelefony – Elektronický vrátný

Základní informace

Vstupní videotelefony umožňují kontrolovaný vstup osob do budovy. Sestavu tvoří dveřní jednotka s barevnou kamerou a jedním nebo více zvonkovými tlačítky a dále vnitřní zobrazovací jednotky s LCD displejem. V systému můžou být zapojeny také audio jednotky se sluchátkem (např. v 1NP video jednotka a v 2NP jen audio jednotka). Příchozí a uživatel obousměrně komunikují, uživatel pak stisknutím tlačítka pro ovládání dveří umožní příchozímu vstup. Většina video monitorů obsahuje vnitřní paměť pro vyfocení návštěvy při zazvonění (např. máme pak důkaz, zda pošťák zvonil či ne).

Užitečné funkce videotelefonů

  • Noční vidění – kamera pomocí IR senzoru a LED světla vidí i za snížené viditelnosti, například v šeru.
  • Dálkové otevření dveří – po stisknutí tlačítka lze odemknout dveře nebo vrata.
  • Možnost nahrávání – vhodné jako důkazní materiál, zejména pokud jste se již stali obětí vandala či zloděje.
  • Možnost připojení CCTV kamer – k videotelefonu lze připojit více kamer a přepínat mezi nimi. Vhodné pro více vstupů do domu – brána, hlavní dveře, zadní dveře a podobně.
  • Odolné provedení – také označované jako antivandal provedení. Venkovní jednotka je odolná proti mechanickému poškození a nepříznivým vlivům počasí.

Naše firma nabízí komplexní řešení v oblasti videotelefonů ať už drátových nebo bezdrátových. Návrhy jsou vždy individuální a podle přání a potřeb zákazníka, samozřejmostí je i profesionální servis. Nabízíme sestavy různých značek, dle přání zákazníka.